موبایل

تجربه ای جدید و جذاب با تبلت سامسونگ

تبلت سامسونگ مدل GALAXY TAB S6 از جمله محصولات جدید و شگفت انگیز می باشد که دارای مزیت های بالایی است. در این مقاله قصد داریم برای شما به طور کامل و تخصصی به معری این محصول بپردازیم تا بتوانید خرید بسیار بهتری انجام دهید .


با Galaxy Tab S6 می توانید خلاقیت های بسیار زیادی را ببینید و انها را تجربه کنید و همجنین تبلت هایی را خریداری کنید که اغدام بازی و کار را به بهترین شکل انجام داده و می توانید فرارت از بقیه ی تبلت های موحود در بازار از انها استفاده کنید.
S pen به قلم های فوق العاده جالبی می گویند که کارایی بالایی دارند که اکنون با خرید این تبلت ها S Pen همیشه در کنار شما می ماند بنابراین شما همیشه آماده یادداشت کردن و نگه داشتن ایده های خود هستید.
اما یکی از مهم ترین مزیت هایی که دارد این است که می تواند قلم خود را به صورت خودکار شارز کند و این موضوع برای بسیاری از خریداران و کاربران اهمیت بالایی داشت.
با داشتن قلم های S Pen وقت آن رسیده است که ایده های خود را در هر لحظه و هر جا که هستید یاداشت کنید و منتظر چیزی نباشید.
از همه مهم تر اتصال بلوتوث به شما خریداران عزیز این امکان را می دهد تا با فشار دادن دکمه S Pen ، از راه دور دستگاه خود را کنترل کنید که این مزیت ها قابلیت کنترل بالای این سری از تبلت های سامسونگ را نشان می دهد .
به علاوه ، S Pen Air Action3 را به تازگی اضافه کرده است تا به شما اجازه دهد با استفاده از حرکات دستی ، تبلت خود را کنترل کنید و همچنین بدون نیاز به دسترسی به رایانه کنترل پخش ویدیو و موارد دیگر را کنترل کنید که این موضوع توانسته برای بسیاری از کاربران شگفت انگیز و عجیب باشد .
به علاوه از برنامه هایی که به صورت اسپلیت در تبلت سامسونگ مدل GALAXY TAB S6 در چند پنجره کار می کنند ، استفاده کامل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *